• Pazartesi-Cumartesi08:00 - 20:00
  • ZonguldakFarmasi Zonguldak Temsilcisi

Farmasi Girişimci Avantajları

Ana Sayfa > Blog > Farmasi Girişimci Avantajları

Farmasi Girişimci Avantajları
  • 2021-05-01 05:06:45

Farmasi Girişimci Avantajları

Farmasi girişimcilerine özel çeşitli ayrıcalıklar tanımaktadır. En önemlisi size evinizin konforundan ayrılmadan milyarlar kazanmayı vaad ediyor. Eşim çalışmama izin vermiyor , çocuklarla nasıl yapacağım gibi bahanelerinizin her birini silecek benzersiz bir iş deneyimi sunuyor. Kendi işinizi kurup patron olma belki de bir çoğumuzun içten içe hayalini kurduğu iş kadını olma fırsatını ayağınıza getiriyor. Farmasi Girişimciliğini iki şekilde değerlendirebilirsiniz.

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. 

  1. Yeni üye olan herkes 300 TL değerindeki başlangıç setine 79.99 TL ile sahip olur.
  2. Farmasi ürünlerini herhangi biri aracılığı ile değil direkt internetten alma imkanınız olur.
  3. Farmasi ürünlerini, katalog fiyatından %30-40 daha indirimli alma imkanı sunar.
  4. İndirimli aldığınız ürünleri dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
  5. Dilerseniz kendinize üyeler ekleyerek aylık maaş alır gibi yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelir sizin yapacağınız üyelerinin, üyelerinizin üyelerinin vb. o ay içinde yapacağı alışveriş miktarları ile orantılı olarak artar.
  6. Farmasi yeni üyelere özel Hoşgeldin kampanyası ile; üyeliğin ilk 3 ayında her ay 200 TL Puan sipariş veren üyelere trend olan bir çok ürünü ücretsiz hediye etmektedir.
  7. 26 ülkeye ihracat yapan, 2020 yılında Amerika’nın en hızlı büyüyen Türk güzellik şirketi olan Farmasi; ihracattan elde ettiği karın tamamını üretim ve tesis yatırımına yani ülkemize yine bize aktarıyor.

Farmasi üyelik için zorunlu ve tek şart; üye adayının 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmasıdır. Farmasi’ye üye olmak için tarafınızdan herhangi bir belge yada form istenmemektedir.

Farmasi Üyelik Formu

Sizde Farmasi üyelik avantajlarından faydalanmak için hemen şimdi başvurun. Yapacağınız başvuru sonrası uzman girişimci sizinle irtibata geçip sisteme dair her konuda size yardımcı olacaktır.