• Pazartesi-Cumartesi08:00 - 20:00
  • ZonguldakFarmasi Zonguldak Temsilcisi

Farmasi Nasıl Üye Olunur?

Ana Sayfa > Blog > Farmasi Nasıl Üye Olunur?

Farmasi Nasıl Üye Olunur?
  • 2021-03-29 02:44:07

Farmasi Nasıl Üye Olunur?

Farmasi, Türk Bilim Adamı Dr. Cevdet Tuna’nın kurduğu Türkiye’nin en büyük sağlık, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri şirketidir. Farmasi, %100 yerli ve milli olması, aynı zamanda helal üretim yapması, çevre dostu olması ve kazançlı iş fırsatı ile insanların gözde firması haline gelmiştir.

Farmasi üyelik sayesinde ürünleri %40 ve %30 oranlarında daha indirimli alabilir aynı zamanda ekip kurarak hayal dâhi edemeyeceğiniz kazanç fırsatları kazanabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle Farmasi’de Nasıl Para Kazanılır? başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz. İncelediyseniz ve Farmasi’ye üye olmak istiyorum diyorsanız gelin farmasi üyelik adımlarını size detaylı bir şekilde anlatalım 

Dilerseniz sayfamızda bulunan formu doldurun. size hemen dönüş yapalım ve tüm detayları aktaralım.

Farmasi Üyelik Şartları Neler? 2021

Farmasi üyelik şartları dine, dil’e, ırk’a, mezhebe dayalı değildir. Herkes Farmasi’ye üye olabilir ve kazanç sağlayabilir. Farmasi’ye üye olabilmek için 18 yaşından büyük ve T.C vatandaşı olmanız yeterlidir.

Farmasi üyelik işlemleri için; İsim, Soyisim, Doğum tarihi (Gün-Ay-Yıl), Adres, Telefon, TC bilgilerinizin olması yeterlidir. TC vatandaşı değilseniz; size TC kimlik numarası yerine geçmesi için verilen numara ile kayıt olabilirsiniz.

Dilerseniz daha fazla kişisel bilgilerinizi girerek (Mail, Posta Kodu…vb) de kayıt olabilirsiniz. Kimlik bilgilerinin doğru olması durumunda kayıt işlemi gerçekleşecek ve sisteme yazmış olduğunuz telefon numaranıza sms ile şifreniz gelecektir. Şifrenizin size ulaşmaması durumunda telefonunuz büyük ihtimalle yanlış yazılmıştır. Sistem üzerinden güncellenmesi gerekmektedir.

Farmasi’ye kayıt olmak için tarafınızdan herhangi bir belge yada Form istenmemektedir. İster ev hanımı olun, ister çalışan olun, ister işveren olun. Farmasi’ye kayıt, üye olarak indirimli ürünlerimize ulaşabilir, hediyeleri alabilir, isterseniz ekip oluşturarak prim kazanabilirsiniz.

Sizi de Farmasi’nin ayrıcalıklarından yararlanmak için üye, kayıt olmaya davet ediyoruz. Lütfen sayfamızda bulunan iletişim araçlarından bize ulaşınız. Sizi hemen arayarak tüm bilgileri aktaralım ve yardımcı olalım.

Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur?

Farmasi’ye üye olabilmenin birden çok yolu vardır. Direkt olarak şirketin resmi web sitesindeki üyelik formunu doldurarak da üye olabilir, bir sponsor belirleyip ondan sizi üye etmesini talep edebilir ya da sponsor link aracılığı ile kendiniz üye olabilirsiniz

Farmasi Üyelik Adımları

1 - Şirketin resmi web sitesine nasıl üye olunur?

Öncelikle farmasiint.com/girisimci-ol adresine giriş yapılır. Daha sonra aşağıda yer alan üyelik formuna Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde doldurulur. ( Diğer Bilgileri Doldurmak Zorunlu Değildir. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişiye düzenlenecek olan faturadaki bilgilerin devlet tarafından istenmesidir.

Sponsor tercih edilmediği durumda, sistem tarafından otomatik olarak sponsorunuz belirlenecektir. Üye olmak istediğiniz sponsorun kodunu biliyorsanız ” Sponsor Kodunuz ” alanına sponsorunuzun kodunu giriniz.

2 - Sponsor Aracılığı İle Nasıl Üye Olunur?

Sponsor aracılığı ile üye olmak için sponsorunuza zorunlu olan kişisel bilgilerinizi iletmelisiniz.

Zorunlu olan kişisel bilgileriniz şunlardır; Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde iletilir. ( Diğer Bilgileri İletmek Zorunlu Değilsiniz. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişi’ye düzenlenecek olan faturada ki bilgilerin devlet tarafından isteniyor olması.

Sponsorunuz bu bilgileri Farmasi kişisel sayfasına girerek yeni üye kayıt sayfasından üyeliğinizi aktifleştirecektir. Bizimle birlikte çalışmak için sayfanın üstünde yer alan formu doldurabilirsiniz.

3 - Sponsor Link Aracılığı İle Nasıl Üye Olunur?

Farmasi her üyesine özel olarak sponsor link tanımlamıştır. Her Farmasi üyesinin sponsor linki vardır. Üye olmak istediğiniz sponsorun linkine tıkladığınızda Farmasi’nin resmi web sitesine yönlendirilirsiniz.

Karşınıza çıkan formu doldurarak üye kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kayıt tamamlandıktan sonra sms ile şifreniz belirtmiş olduğunuz telefon numarasına iletilecektir.

Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi’ye üye olduğunuzda kozmetik ve Mr Wipes (Temizlik) ürünlerini katalog fiyatından %30, DR. Cevdet Tuna ve Nutriplus (Takviye Edici Gıdalar) ürünlerini %40 daha avantajlı alabilirsiniz.

Üyeliğinizin ilk ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Zen Rimel, 1 Adet Dr. C. Tuna Aynı Sefa Sabunu, 1 Adet 50 ml Diş Macunu Hoşgeldin birinci ay hediyesi olarak sepetinize otomatik eklenir.

Üyeliğinizin ikinci ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Sarımsaklı Şampuan 500 ml, 1 adet 125 ml DR. Cevdet Tuna At Kestanesi 125 ml Masaj Kremi ve 112 ml Aloevera ve misvaklı diş macunu Hoşgeldin ikinci ay hediyesi otomatik olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin üçüncü ayında 200 TL Puan sipariş vererek 1 adet Sensational 80 ml EDP Parfüm, 1 adet Signor Onyx 50 ml EDP Parfüm Hoşgeldin üçüncü ay hediyesi otomatik olarak sepetinize eklenir.

Hediyeleri alabilmek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur . 200 TL Puana ulaşıldığında sistem otomatik olarak sepetinize ürün yada ürünleri ekleyecektir. 200 TL Puan alışveriş; geçerli ay içinde tek seferde de verilebilir, parça parça da verilebilir.

Farmasi Prim Sistemi

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra çevrenizde ki kişilere Farmasi’yi önererek ekip kurabilir, onlarıda üye yaparak ekip cironuzuzu yükseltip prim sisteminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca prim sistemi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Farmasi Yeni Prim Sistemi ve Prim Seviyeleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi Teşvik Hediyeleri

Farmasi’ye yeni üye olanlar hoşgeldin hediyelerinden yararlanabildiği gibi aynı zamanda teşvik hediyelerinden de yararlanabiliyor.

Teşvik hediyelerinin puanları her ay değişiklik göstermektedir. Mevcut olarak 300 Puan ve 600 Puan alışverişe hediyeler verilmektedir. Bu hediyeleri alabilmek için sepet sonrası açılan sayfadan hediyeleri seçmek gerekmektedir. Seçilmediği taktirde ay sonuna kadar seçilebilir. Her ay sonunda puanlar yenilenmektedir.

”Farmasi 28 Mart saat 23.59’a kadar 200 tl puan teşvik hediyesi eklemiştir. Dilerseniz bu tarihler arasında 200 tl puan teşvik hediyenizi alabilirsiniz.”

Farmasi 11-31 Mart arasında bir teşvik hediyesi daha eklemiştir. 900 puan alışverişlerinizde teşvik hediyesi olarak Foami Yüz Cilt Temizleme cihazını ücretsiz almanız mümkündür.

Farmasi Üyelik Ücreti Var mı?

Farmasi’de üyelik ücreti, sistem destek bedeli, hizmet bedeli yada bu isimlere benzer hiç bir ücret alınmamaktadır. Başka firmalar ile Farmasi karşılaştırılamayacak kadar farklar bulunmaktadır. Farmasi üyelerinin 1 kuruşlarını bile boşa harcamamalarını sağlamaktadır.

Farmasi ile sizde para kazanmaya hazır mısınız? Öyleyse Farmasi’de Para Nasıl Kazanılır başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Farmasi Üyelik Paketi

Farmasi yeni danışman üyelik paketinden sadece yeni üyeler faydalanmaktadır. Sepetinize herhangi bir ürün eklediğinizde ve sepete gittiğinizde en üstte 2 çeşit paket görseli belirecektir, soldaki paket kişisel bakım paketidir, sağdaki paket ise yeni danışman renkli kozmetik paketidir. Her iki pakettede 8 adet
ürün vardır. Paketleri seçmek zorunda değilsiniz bu size özgü bir seçenektir.

Farmasi’de Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi üyeliğiniz tamamlandıktan sonra 2 farklı yöntemle para kazanabilirsiniz. Dilerseniz ürün satarak dilerseniz ekip kurarak para kazanabilirsiniz.

Farmasi Üye Nasıl Bulunur?

Farmasi’de üye bulabilmek için geniş bir çevrenizin olması önem arz etmektedir. Çevrenizde bu işi severek yapabilecek kişilere Farmasi’yi en iyi şekilde anlatarak onlarında bu sektörde para kazanmasına vesile olabilir ve ekip cironuzu yükseltme şansı elde edebilirsiniz.

Farmasi Neden T.C İstiyor?

Farmasi üyelik esnasında istenen T.C kimlik numarası sizleri korkutmasın. Sipariş işlemleriniz esnasında TCKN bölümününü doldurulması zorunlu olup, 29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. N11, GittiGidiyor, HepsiBurada ve daha nice E-Ticaret sitelerinde olduğu gibi Farmasi’de bu kurala uymaktadır.