• Pazartesi-Cumartesi08:00 - 20:00
  • ZonguldakFarmasi Zonguldak Temsilcisi

Farmasi Prim Ödemeleri Nereye Ve Ne Zaman Yapılır?

Ana Sayfa > Blog > Farmasi Prim Ödemeleri Nereye Ve Ne Zaman Yapılır?

Farmasi Prim Ödemeleri Nereye Ve Ne Zaman Yapılır?
  • 2021-04-09 05:33:06

Farmasi Prim Ödemeleri Nereye Ve Ne Zaman Yapılır?

Farmasi, kariyer odaklı çalışan üyelerine her ay prim göndermektedir. Prim gönderimi, ilk kariyer olan %3 seviyesinde başlar. Farmasi prim ödemeleri her ayın 20’sinde sisteme eklediğiniz banka hesap numaranıza yapılmaktadır.

Farmasi’den prim kazanabilmeniz için grup TL puanınızın en az 500 TL ve kişisel TL puanınızın en az 140 TL olması gerekmektedir. Grup TL puanınız 500 TL’ye ulaştığında %3 seviyesine gelirsiniz ve prim almaya hak kazanırsınız. Farmasi prim ödemeleri her ayın 20’sinde (Ya da 20’sinden sonraki ilk iş gününde) yapılmaktadır. Bankaya yatırılan minimum ödeme tutarı 75 TL‘dir. Yani priminiz 75 TL’nin altına kalırsa ödeme yapılmaz ve priminiz Farmasi bakiyenize eklendir. Farmasi bakiyesindeki parayı alışverişlerinizde ödeme ekranının alt kısmında “Bakiyeden Kullan” bölümünden kullanabilirsiniz. Bakiyedeki paranın son kullanım tarihi yoktur. Dilerseniz bakiyenizin 75 TL üzeri olmasını bekleyebilir, dilerseniz de dilediğiniz bir zaman alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Hesap Numarası Ekleme

Farmasi prim ödemesi alabilmeniz için gönderebilmesi için girişimci sayfanızda kendinize ait olan hesap bilgilerini girebilirsiniz. Başka isimlere ait olan hesap numaralarına para gönderilmemektedir. Eğer kendinize ait bir hesabınız yoksa sizlere Finanasbank’ın bir kuruluşu olan EnPara’yı tavsiye ederiz. Bunu tavsiye etmemizdeki en büyük unsur senelik kart ücretinin olmaması, havale ve EFT yaparken ücret kesilmemesidir. EnPara’da hesap açmak için linke tıklayabilirsiniz: https://www.qnbfinansbank.enpara.com/

Sisteme giriş yaptıktan sonra Menü>İşlemler> Banka Bilgilerim bölümüne giriyoruz. Banka Bilgilerim bölümünü açtığınızda aşağıdaki sayfa görünecektir. Yeni Banka Tanımla dediğinizde açılan bölüme istenilen bilgileri ekleyip “Kaydet” butonuna bastığınızda işlem tamamlanacaktır. Bu işlemden sonra prim kazancı sağladığınızda her ayın 20’si prim ödemesi eklediğiniz hesabınıza otomatik olarak yapılacaktır.

Prim ödemesi alabilmeniz için Farmasi’ye üye olmalı ve kariyer basamağına göre %3’ü geçmeniz gerekmektedir. Farmasi üyelik işleminizi tamamlamak ve hemen Farmasi üyesi olmak için aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz. Size göndereceğimiz özel üyelik formu ile ücretsiz kayıt olacak ve anında Farmasi sistemine giriş yapabileceksiniz.

Farmasi’de nasıl prim kazancı sağlayacağınızı Farmasi Prim Sistemi ve Prim Hesaplama yazımızı inceleyerek tüm ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz. Burada öğreneceğiniz bilgilerle net olarak ne kadar kazanç sağlayabileceğinizi kendi hazırladığımız programla hesaplayabilirsiniz.

ETİKETLER: farmasi, farmasi prim ödemeleri, farmasi prim yatırma, farmasi banka, farmasi banka bilgileri, farmasi nasıl prim yatırır, farmasi prim ödeme, prim, ödeme, ödemeleri, hesap numarası ekleme, farmasi hesap numarası ekleme, farmasi banka ekleme, farmasi ne zaman prim yatırır, farmasi ne zaman prim ödemesi yapar, prim ödemesi, farmasi prim ödemesi