• Pazartesi-Cumartesi08:00 - 20:00
  • ZonguldakFarmasi Zonguldak Temsilcisi

Farmasi Temsilci Girişi

Ana Sayfa > Blog > Farmasi Temsilci Girişi

Farmasi Temsilci Girişi
  • 2021-04-20 18:41:15

Farmasi Temsilci Girişi

Farmasi Temsilci Girişi için, öncelikle Farmasi'ye üye olmanız gerekmektedir. Eğer sizi yönlendiren bir sponsorunuz var ise onun ekibine dahil olarak  üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Siteye üye olmak için karşınıza bir üyelik formu çıkacaktır. Burada yapmanız gereken şey formda yer alan alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır. Yanlış bilgi girmekten kaçının. Çünkü yanlış girilen bilgiler üyeliğinizin onaylanmamasına sebep olabilmektedir. Örneğin hatalı ya da yanlış girilen telefon numarasına onay sms i gelmeyeceği için üyeliğiniz tamamlanmaz. Ya da yanlış girilen adres bilgisine ürünleriniz ulaşmayabilir. Bu tarz sorunlar yaşamamak istiyorsanız tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak girmelisiniz.

Bilgileri girerek sisteme kayıt olurken sizden sponsor kodu istenecektir. Eğer bir sponsorunuz varsa onun kodunu girerek alt üyesi olabilirsiniz. Eğer bir sponsorunuz yoksa firma size bir sponsor tayin edecektir. Üst sponsor değiştirmek istiyorsanız Farmasi Üst Sponsor Değiştirme İşlemi adlı yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlk kez Farmasi ürünlerini kullanacaksanız internet üzerinden Farmasi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan tüm soruları Bağımsız Farmasi Temsilcisi olan Semra Özdeniz sayfası üzerinden de bizlere iletebilirsiniz. 

Farmasi'ye üye olduktan sonra üye paneli nasıl kullanılır, nasıl giriş yapılır gibi sorularınızın cevaplarını Farmasi Üye Paneli Kullanım Rehberi makalemizden inceleyebilirsiniz. 

Farmasi Üye Girişi

Farmasi üye girişi, üye olup şifre belirledikten sonra artık sipariş girmek , puanlara bakmak gibi işleriniz için sisteme giriş yaparak kendi hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sisteme kayıt olurken kullandığınız farmasi firmasının online adresi ile giriş yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan ilk yere tıkladıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve şifrenizi yazabileceğiniz ekran karşınıza çıkacaktır. T.C Kimlik No’nuzu ve belirlediğiniz şifreyi doğru bir şekilde girdikten sonra sisteme giriş sağlayabilirsiniz.

Sisteme giriş sağladıktan sonra site içinde aradıklarınızı bulabilirsiniz. Şifrenizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Yapacağınız işlem bittiğinde sistemden çıkış yaparak çıkma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme başka bir girişiniz de şifrenizi unuttuğunuzu fark ederseniz altta şifre mi unuttum seçeneğine tıklayarak kolayca şifre yenileme yapabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayarakta şifrenizi değiştirebilir ve merak ettiğiniz herşey hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Farmasi üye girişi ile farmasi dünyasına katılarak sizlerde yepyeni atılımlara, tecrübelere akabinde avantajlarla yeni bir iş imkanına sahip olabilirsiniz. Çalışarak ve yepyeni bir iş imkanı üreterek iş hayatına atılmak veya ek gelir elde etmek istediğiniz takdir de, yukarıda belirttiğimiz adresinden farmasi sayfasına eriştiğinizde bu imkana sahip olabilirsiniz. Yeni bir iş imkanı, yeni avantajlar neden olmasın ki?

İlgili aramalar : Farmasiint giriş, Farmasi giriş Paketi, Farmasi Üye ol, Farmasi Kargo takip, Farmasi Şifremi Unuttum, Farmasi ürünleri, Farmasi Mobil, Farmasi müşteri Hizmetleri