• Pazartesi-Cumartesi08:00 - 20:00
  • ZonguldakFarmasi Zonguldak Temsilcisi

Farmasi Üyelik Formu

Ana Sayfa > Blog > Farmasi Üyelik Formu

Farmasi Üyelik Formu
  • 2021-06-05 16:59:09

Farmasi Üyelik Formu

Farmasi’ye üye olabilmenin birden çok yolu vardır. Direkt olarak şirketin resmi web sitesindeki üyelik formunu doldurarak da üye olabilir, bir sponsor belirleyip ondan sizi üye etmesini talep edebilir ya da sponsor link aracılığı ile kendiniz üye olabilirsiniz. Eğer mevcut olarak farmasi üyeliğiniz var ve sponsor değiştirmek istiyorsanız semraozdeniz.com/farmasi-ust-sponsor-degistirme-islemi/3 makalemizi inceleyebilirsiniz.

Farmasi Üyelik | Farmasi Kayıt | Farmasi Ürünleri‎

Farmasi'ye Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle farmasiint.com/girisimci-ol adresine giriş yapılır. Daha sonra aşağıda yer alan üyelik formuna Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde doldurulur. ( Diğer Bilgileri Doldurmak Zorunlu Değildir. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişiye düzenlenecek olan faturadaki bilgilerin devlet tarafından istenmesidir.

Sponsor tercih edilmediği durumda, sistem tarafından otomatik olarak sponsorunuz belirlenecektir. Üye olmak istediğiniz sponsorun kodunu biliyorsanız ” Sponsor Kodunuz ” alanına sponsorunuzun kodunu giriniz.

Not: Farmasi’nin resmi web sitesine üye olsanız dahi bir sponsorunuz olmak zorundadır. Şirketin resmi web sitesinden oluşturulan üyeliklerde şirket root kayıt yaparak sizleri bir sponsora bağlamaktadır. Dilerseniz sponsorunuz biz olalım. Sayfanın üstünde yer alan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yapacağız. Unutmayın doğru sponsor hayat kurtarır.

Zorunlu bilgileri doldurduktan sonra formun alt kısmında yer alan sözleşmeleri de inceleyerek onaylayıp Kaydet butonuna basınız. Böylelikle üyeliğiniz hemen onaylanacak ve tarafınıza sms ile şifreniz iletilecektir.

Farmasiye Sponsor Aracılığı İle Üye Olmak

Sponsor aracılığı ile üye olmak için sponsorunuza zorunlu olan kişisel bilgilerinizi iletmelisiniz.

Zorunlu olan kişisel bilgileriniz şunlardır; Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde iletilir. ( Diğer Bilgileri İletmek Zorunlu Değilsiniz. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişi’ye düzenlenecek olan faturada ki bilgilerin devlet tarafından isteniyor olması.

Sponsorunuz bu bilgileri Farmasi kişisel sayfasına girerek yeni üye kayıt sayfasından üyeliğinizi aktifleştirecektir. Bizimle birlikte çalışmak için sayfanın üstünde yer alan formu doldurabilirsiniz.

Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan Farmasi birçok kişinin tercih ettiği güzellik ürünlerini barındıran bir markadır. Farmasi üyelik formu ile üye ol kazanmaya başla. Güvenirliği konusunda farklı testlerden geçip bununla alakalı belgelerle güven kazanması markanın müşterileri için tercih edilmesinde bir etkendir. Hem fiyat performans ürünlerinde uygun fiyatları ortaya koyması bu markanın her kesim tarafından tercih edilmesine etken oluyor. Bu ürünlere erişimde kolaylık sunan Farmasi üyelik formu internetten dahi doldurulabilecek kolaylığın erişilmesini sağlıyor. Bu üyelik sayesinde dilediğiniz Farmasi ürünlerine sahip olabiliyorken farklı durumlardan faydalanabilmeniz de söz konusu olur.

Farmasi Üyelik Formu Doldurma

Farmasi’ye ait olan içeriğinde doğallığı kanıtlamış olan bakım ürünlerine erişiminde kolaylık sunan ayrıca başka insanlara tanıtım gerçekleştirdiğinizde de sizi kazançlı duruma sokacak olan farmasi üyelik formu avantajlarıyla bilinir. Bu avantajlar için markanın kendi sitesine giderek bu form çok kolay bir şekilde ulaşımı gerçekleştirilir. Formun doldurularak kayıt olunacağı üyeliğinde iterseniz markanın ürünlerine daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilecekken isterseniz de bir girişimci olarak markayla ortaklaşa bir çalışma sunabilirsiniz.

Çevrenizde bu markanın duyulmasına ve ürün satışlarının gerçekleşmesine vesile olacağınız için Farmasi markası da size bazı durumlardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Dilerseniz markanın ürünleri size özel indirimli şekilde verilebilecekken dilerseniz de bu pazarlama girişiminizi finansal durumda kazanca da çevirebilirsiniz.

Farmasi Üyelik Formu İçin Gerekli Bilgiler

Bu avantajlı durumdan faydalanmak istiyorsanız bir şart bulunmaktadır. Bu şart ise on sekiz yaşını doldurmuş bireylerin ancak Farmasi üyelik formu doldurmasını gerçekleştirebilirler. Doğrudan satış yapan firmalar bu yasal durumdan dolayı yaş sınırlamasını gerçekleştirir. Bu yasallık ise doğrulanmasını ise TC kimlik numarasının yazılması ile gerçekleştirilir. TC kimlik numarasının yazımı yanında ad, soyad, e-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet, posta kodu, adres ve telefon numarası Farmasi üyelik formu için gerekli bilgilerdir. Üyelik için yazacağınız bilgiler ise bilgilerin koruma politikası içerisinde korunması gerçekleştirilip güvenliğiniz sağlanır. Bilgilerinizin başka bir kurumla paylaşımı söz konusu dahi olamaz.

Farmasi Üyelik Formu Erişimi

Farmasi üyelik formu erişimini gerçekleştirebilmek için internet olması yeterlidir. İnternetin olması sayesinde Avrupa’da dahi bilinen ve büyüyen markanın sitesinden üst tarafta üye ol butonuna tıklayarak formun erişimi gerçekleşir. Kolay ve göz önünde bulunması formun erişiminin kolay olmasını sağlar. Bu sayede Farmasi markası sayesinde girişimci olmak için küçük adımlarla ilerlemeniz sağlanır. İlk başta gerçekleştirdiğiniz bu küçük adımlarla ilerlemeyi daha da büyütebilmek ise sizin elinizde olacaktır.

Farmasi Üyelik Yararları

On sekiz yaşını doldurmuş her bireyin ufak çapta da olsa bir kazanç elde etmesini gerçekleştiren Farmasi üyelik çeşitli alanlarda yararları bulunur. Farmasi üyelik formu doldurulması sayesinde bu yararlardan faydalanabilmek mümkündür. Katıldığınız ilk andan itibaren özel indirimlerden faydalanabilmeyi sağlarken tanıdıklarınıza da Farmasi ürünlerini tavsiye etmeniz halinde kazancınız ortaya çıkacaktır. Firma ürünlerin satışlarındaki kar oranlarını bu üyeler ile paylaşılmasını satış gerçekleştiğinde paylaşırlar.

Bu sebeple üyelerine Farmasi girişimci adını vermiştir. Çünkü girişimlerini karşılıklı yarar anlaşması ile büyütebilen üyeler kazanç konusunda yararlı bir durum içerisinde olurlar. Bu işlemler olduğu zaman ise belli bir ücret kesintisi gerçekleştirilmeyip siz ürün satış ve tanıtımını yapacağınız sırada çevrenizi de genişletmiş olursunuz. Genişleyen çevreniz satışların gerçekleşmesinde katkılarını sizin yararınıza sunarlar. Satış aşamasında kendinizi ilerletmeniz sayesinde Farmasi’nin toplantılarına, eğitimlerine katılmanız söz konusu olur. Bu kariyer anlamında kendinizi ilerletebilmenizde katkıları gözle görebilmeniz sağlanır.

Farmasi üyelik çalışmayan, evde duranlar için ek gelir imkanı sağlarken; ek gelirle çalışmak isteyenler için kazanç kapısı haline gelir. Ekonominin canlanmasında bu sayede her kesime ulaşarak bir çalışma yürütür marka. Üyelik içerisinde bulunduğunuz çalışmaya göre fırsatlardan yararlanabilmeniz de o derece artar. Eğer kendinizi pazarlama alanında çok ileriye götürmek istemiyorsanız bile sadece kendiniz için daha indirimli ürünlere ulaşabilmek için üyeliğiniz yeterli olacaktır. Dilediğinizde ufak çaplı indirimler elde edilebiliyorken dilediğinizde de bu markanın büyümesine katkı sağladığınız için gelir kapısı haline gelir.

Farmasi Üyelik İçin Alt Limit Şartı Var Mı?

Herhangi bir fiyat ücretlendirme içerisinde olmadan gerçekleştireceğiniz Farmasi üyeliği sayesinde kazançlar elde edilebilir. Üyelik için kazançta bir alt limit olmaması da Farmasi için üyelerinin kazançlı olduğu bir durumdur. Bu üyeleri ile pazarlama stratejisini uygulayan birçok firmada bu alt limit durumunun olması Farmasi markası için de var mı sorusunu sorulmasına vesile oluyor. Oysa Farmasi üyelerine bir koşul olmasını belirtmiyor. On sekiz yaşını doldurmuş bireylerin üye olabileceği Farmasi firmasına dilerse sadece kendisi için de bu üyeliği kullanabilir. Bu üyeliği kazançlı bir şekle çevirmek isteyenler ise çevresinde Farmasi ürünlerinin kullanılmasına etken olarak bir nevi pazarlamada rol aldıkları için belli bir oranda kazanç elde edebilmeleri gerçekleşir. Farmasi üyelik formu doldurulması ek bir ücret vermeden ücretsiz şekilde gerçekleşiyor. Bu üyeliğin ardından ise Farmasi alt limit satış koşulu gerçekleştirmeden üyelik yararlarından faydalanabilmenizi sağlıyor.

Alt limit şartının olmaması Farmasi üyeliğini gerçekleştirmede tercih edilmesinde bir etkendir. Piyasada yabancı markalı kozmetik ürünlerinden ziyade yerli bir marka olduğu için çok daha uygun fiyat kalitesi bulunan Farmasi markası üyelik sonucunda bu uygunluğa erişilmesini sağlar. Uygun fiyat kalitesi sayesinde zaten satışlarında katkıda bulunabileceğiniz gibi isterseniz sadece kendiniz içinde sadece bir üyelik gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz. Alt limitinin aylık katalog satışında gerçekleşmemesi ise daha fazla üyenin endişesiz Farmasi ailesine katılmasını sağlıyor.

Farmasi Üyelik İle Sağlanan Kazançlar

Stok maliyetlerini de ortadan kaldıran Farmasi markası satışlarında bir katalog üzerinden gerçekleştiriyor. Bu sayede aylık olarak çıkan ürünlerin stok maliyeti önlenmiş oluyor. Bu sayede stok maliyetleri önüne geçilerek bunun masrafları ortadan kaldırılır. Bu durum dışında ise ekstra bir masraf olmadığı için üyeleri için de kazançlarının elde kalması sağlanır. Üye olunması sayesinde ise Farmasi ürünlerinin bir kısmı özel indirimle erişim sağlanırken daha indirimli şekilde ulaşılması kazançlı olunmasını sağlar. Farmasi üyelik formu sayesinde ise bu kazançlar elde edilmesi sağlanır.

İlk başta kendi çevresinde ürünlerin tanıtımını yaparak gelişimi gösterip kazanç elde edilmesi sağlanırken bu sayede girişim örneği büyütülebilir. Daha fazla piyasada pazarlamada söz sahibi olunması markanın sponsor olarak karşılıklı büyütme gerçekleşir. Kendiniz gibi olan üyeler arasında bir rekabetin oluşmasına zemin hazırlamaz. Bu sayede ise üst sponsorların yönlendirmesi ile gerek kendi verdikleri eğitimler ile insanlar rekabet ortamından uzaklaştırılır. Bu durum üye olunmasında kazançlı bir durum olarak görülmesi gerçekleşir. Farmasi ürünlerinin tanıtımlarının olması ve sizin de bu tanıtımlarda etkin rol oynamanız üyelik sayesinde kazanç elde edebilmenizde etkili olur. Farmasi üyelik formu doldurulması sayesinde tüm kazançlar sizinle gerçekleşmiş olur.

Farmasi Üyelerinin Avantajları

Avrupa’da dahi giderek büyüyen bir markaya dönüşen Farmasi doğal ürünleri kullanması sebebiyle kalitesini ortaya çıkartan bir marka oluşum olma yolunda ilerleyişine devam ediyor. Böyle ilerlemesi olumlu yönde artan bir firmanın üyeleri de kendi gelişimsel girişimlerinde de bir artışı yakalayabilmeleri söz konusu olur. Kaliteyi daha uyguna satışını gerçekleştiren Farmasi ürünleri müşteri yelpazesi çok dar olmayıp geniş kitlelere farklı ürün sunumlarını sağlayabiliyor. Farmasi üyelik gerçekleştiren bireyler ise bu kaliteli ürünlere kolay erişim yakalayabildikleri için avantajlı olabiliyorlar. Bazen ücretsiz bazen ise normal fiyatından çok daha uygun fiyatlarda satışı gerçekleşen ürünlere bu üyelerin elde edebilmesi söz konusu olur.

Kampanya dönemlerinde aylık katalog ürünleri yanında üyelere özel cazip fiyatlarla katalog ürünlere erişim sağlanabilir. Bu sayede ürünleri daha yakından tanıyabileceğiniz gibi satışında da birinci elden kullanan olarak önerilerinizi dikkate alanlara tanıtım yapabilirsiniz. Bu tanıtımları gerçekleştirdiğiniz takdirde ise bir gelir elde edilebilmesi sağlanacaktır. Bu yapacağınız satışlar ile ürün satışı odaklı gelir elde edilebilmesi üyelerin de girişimci özelliklerinin ortaya çıkmasını sağlar. Bu satışlardaki kar yüzdeleri ise düşük olamayan yüzdeliklerdir.

Firmanın kurucusu olan Dr. Cevdet Tuna’nın ürünleri satılması halinde karda elde edeceğiniz yüzdelik yüzde kırk olur. Bu yüzdelik sayesinde kazancınız artar. Farmasi ürünlerinin satılmasında rol oynarsanız eğer satıştaki kardan elde edeceğiniz yüzdelik yüzde otuz olacaktır. Bu sayede ise her satışınız ile işinizi daha fazla büyütebilmeyi sağlarsınız. Büyüyen bu işinizde ise kazancınız sadece kar oranı ile sınırlı kalmaz. Satışlarda olan sayılar ise pirim sistemine de etkisini gösterir. Pirim üzerinden de kazanç elde edebilmeniz söz konusu olur. Farmasi üyeliğinizin olması bu getirdiği ekstra kazançlar sayesinde büyük avantajlı olmasını sağlar.