• Pazartesi-Cumartesi08:00 - 20:00
  • ZonguldakFarmasi Zonguldak Temsilcisi

Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü 500 ml Şampuan Yorumları

Ana Sayfa > Blog > Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü 500 ml Şampuan Yorumları

Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü 500 ml Şampuan Yorumları
  • 2021-06-19 16:46:23

Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü 500 ml Şampuan Yorumları

Sarımsaklı şampuanlar oldukça yararlı bulunuyor, sarımsak her derde deva  Saç problemlerine çözüm arayanların, dökülme seyrekleşme gibi sorun yaşayanların başvurduğu yöntemlerden biri de doğal içerikli saç bakım ürünleri kullanmak oluyor. Bu noktada da sarımsaklı şampuanlara ilgi artıyor.

Dr tuna sarımsaklı şampuan kullananlar memnun kaldı mı?

Öncelikle sarımsak deyince direkt olarak aklımıza sarımsağın keskin kokusu geliyor. Saçlarımızda nasıl taşırız bu kokuyu?  Merak etmeyin şampuan içerisinde o kadar da keskin bir koku yok, güzel kokulu bir saç kremiyle kolaylıkla kontrol altına alınabilir. Farmasi sarımsaklı şampuan kullananlar da genel olarak güzel kokulu bir saç kremi ya da saç yağı tercih etmiş. Kullananlar genel olarak memnun.

Farmasi sarımsaklı şampuan yorumları neler?

Farmasi sarımsaklı şampuan sarımsak ve capixyl ile zenginleştirilmiş formüle sahip. Bu sayede koparak dökülen saçların kurtarıcısı oluyor. Aynı zamanda saçlarda hasar görmüş yerler varsa onarılmasına destek oluyor. Farmasi sarımaklı şampuan yorumları da bunu destekler nitelikte. Kullananlar dökülmelerin azaldığını, saçlarının daha çok gürleştiğini belirtmiş.

Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü Şampuan Yorumlarından bazıları aşağıdaki gibidir(Yorumlarinternet sitelerinden alınmıştır)

Kızlar ben görüşümü söylemek istiyorum; saçlarımı boyamaktan binlerce kez yaktım. 300-500 liralık serumlar kullandım zerre kadar faydasını görmedim ısırgan otu kaynattım çok şey denedim toparlayamadım saçlarım çok seyrek ve çok dökülüyor. Tesettürlü olduğum için sürekli havasız kalıyor buda dökülmesine yol açıyor. En sonunda sarımsaklı şampuan denedim saçlarım şu an inanılmaz derecede etki gösterdi dökülme yapmıyor ve saçlarım kalınlaştı çok hızlı derecede uzamaya başladı çok doğal duruyor bir iki deneyip bırakmayın. Tabii ki sürekli kullanmanız gerekiyor. İsterseniz içine badem yağı da karıştırabilirsiniz ben faydasını gördüğüm için size de tavsiye etmek istedim sarımsak kokusuna aldanmayın. Kesinlikle şampuan kokusu var sarımsak kokusu yok yüzümüz ne kadar önemliyse saçlarımız da o kadar önemli şiddetle denemenizi tavsiye ederim.

ben kullandım gerçekten sonuç aldım. ama onun dişin da da sarımsak sürdüm saçlarıma anlatayım bak. Çok az kalmış bir Şampuan'ım vardı onun içine sarımsak ezdim 4-5 Diş haftada 1 kere banyo yaptığım sıra da saçlarıma uyguladım vücudumu liflerken saçlarım da sarımsaklı Şampuanı bekletirim sonra normal Şampuan ile yıkarım hiç kokusu kalmıyor sadece biraz sen alıyorsun kokusunu ama çevrendekiler almaz öyle çok birde havluların da sarımsak kokusu kalıyor  hem uzatıyor hemde sıklaştırıyor. Ben şampuan dışın da 4-5 diş sarımsak ezdim badem yağı aldım saçınıza parfüm gibi sıkıla bilecek bir fıs fıs kabına doldurdum evde olduğum günler saçlarıma onu sıkıp masaj yapar bağlarım saçlarımı gerçekten uzuyor ve gürleşiyor 

Sarımsaklı şampuanın koku yapmıyor. Kesinlikle için rahat olsun. Ben uzun süre araştırıp, öyle kullandım. Olumlu da sonuç aldım. İşe yaramasına gelince bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyor. Uyum sağlarsa biraz gürleştirdiğini biliyorum ama ben sana ginseng içeren bir şampuan tavsiye ederim. Sarımsak özlü şampuanlara göre biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum. Benim araştırma sonuçlarım böyle, karar senin.

Önce doktora git ama gerçekten ilgilensin yüzeysel konuşmasın. Bazı testler yapılır daha sonra seni yönlendirecektir eğer içine sinmez ise başka bir doktora daha git. Baktın olmuyor o zaman bilindik marka bayanlar için saç dökülmesine karşı şampuan kullan. Sarımsaklı Şampuan sarımsak koksa kim alır ? Tabi ki kokmaz ama ne derece faydalı olur ne derece işe yarar tartışılır.

Bende kullanıyorum çok memnunum ve gerçekten çok etkili ve güzel kokulu bir şampuan sarımsak falanda kokmuyor ayrica

bende bugun yeni aldim ilk defa kullaniyorum almamin sebebi saclarimin aasssiiri dokulmesiydi diger sampuanimla yikadigimda nasil dokuluyorsa oyle oldu yani ilk gunden birsey belli olmaz bitince yine yazarim

Bnde corek otlusunu aldim ve saclarimi doktu yara yapti dipleri felaket kasinma yapti saçlarımın yarışı gitti resmen gür olan saclarimdan eser kalmadi.

Benim saçlarım döküldü sakal kıran başladı bu ürünü kullandıktan sonra sakalllar gitti şimdi kirpiklerim döküldü lanet olsun demekki herkese yaramıyor dava açabilirim

Ben üç yıldır kullaniyorum benim saçıma iyi geldi saç kök lerini besliyor yeniden saç cikmaya başladı teşekürler farmas şampuanı üretenler

Bir buçuk senedir kullanıyorum bu şampuanı ve çok memnunum saçımda dökülme oluyor ama çok az. eskiden avuç avuç geliyordu bu şampuanı kullandıktan sonra dökmesi yüzde seksen azaldı en az iki günde bir ya da 3 günde bir kullanmak lazım kepeğe de iyi geliyor bana iyi geldi kullanmanızı öneririm

Ne kadar abartmislar karalamayi. Benim saclarim avuc avuc elime geliyordu. Bu sampuani kullaniyorum. Gozle gorulur sekilde artik dokulmuyor. Urun. Diger sampuanlardan farksiz. Ve ben 56 yasindayim.