• Pazartesi-Cumartesi08:00 - 20:00
  • ZonguldakFarmasi Zonguldak Temsilcisi

Farmasiye Üye Ol Sen de Kazan

Ana Sayfa > Blog > Farmasiye Üye Ol Sen de Kazan

Farmasiye Üye Ol Sen de Kazan
  • 2021-04-08 03:26:34

Farmasiye Üye Ol Sen de Kazan

Farmasi üyeleri kurdukları ekibin toplam cirosu üzerinden %21 satış primi elde ederler. Farmasi Üyeleri Dr. Cevdet Tuna Ürünlerinde %40 Diğer Tüm Ürünlerde Ise %30 Satış Karı Elde Ederler. Farmasi üyeleri Dr. Cevdet Tuna ürünlerinde %40 diğer tüm ürünlerde ise %30 indirimli alışveriş yaparlar.

FARMASİ İLE KAZANMAK ÇOK KOLAY

Kendi işinizin patronu olun ve ne kadar kazanacağınıza kendiniz karar verin. Hemen yarın sizin gibi danışman olacak arkadaşlarınızı davet edin,onlar kazandıkça siz de kazanın. Aşağıdaki ipuçları sizi başarıya adım adım yaklaştıracaktır:

Neyi başarmak istediğinize karar verin. Hedefi gerçekleştirmek için kendinize bir tarih belirleyin. Şu anda bulunduğunuz noktayı belirleyin. Aşmanız gereken engelleri saptayın. İhtiyacınız olan yeni bilgileri değerlendirin Her gün hedefe bir adım daha yaklaşın. Hayaller de hedefler de harekete geçmeyi gerektirir. Dünyanın en iyi hedefi bile kararlı bir hareket olmadan asla gerçekleşmez.

Anahtar Kelimeler : Farmasi giriş, Farmasi temsilci girişi, Farmasi girişimci girişi, Farmasi üye ol, Farmasi katalog, Farmasi fiyat listesi, Farmasi sipariş