• Pazartesi-Cumartesi08:00 - 20:00
  • ZonguldakFarmasi Zonguldak Temsilcisi

Neden Farmasi

Ana Sayfa > Blog > Neden Farmasi

Neden Farmasi
  • 2021-04-04 17:45:26

Neden Farmasi

Ürünler insana ve doğaya dost olacak şekilde üretilmiş olup, en iyi hammaddelerden üretilmektedir. Ürünler; Paraben, Triklosan, Ağır Metal, Fosfat, Formaldehit, Fithalat içermez. Roll-On’lar Aliminyum içermez. Hayvansal içerik kullanımını reddeder. Dermatolojik olarak test edilir. GDO’lu bitki kullanılmaz. Tüm üretim süreçleri GMP (İyi Üretim Uygulamları) standartları ile uyumludur. Ayrıca yerli şirket olmasının avantajı ile diğer markalara göre fiyat olarak rekabete girebilmekte, kaliteli ürünleri ucuz fiyata sunabilmektedir. Farmasi’nin Ürün Yelpazesi Çok Geniştir Farmasi ve Dr. C. Tuna ürünleri çok geniş bir kategoride tüketicilere hizmet verir. Yani bir evin tüketilebilir hemen hemen her alanda ürününü üretmektedir. Koku, makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım, temizlik ürünleri, oto temizliği, mutfak ürünleri ve besin takviyeleri gibi ana kategorilerde yüzlerce ürünü mevcuttur.

SİZE HAYALLERİNİZE ULAŞMA İMKANI SUNAR

Farmasi etkili kariyer sistemi ile üyelerine yüksek kazanç elde etme şansı sunmaktadır. Farmasi’de iki farklı kazanç sistemi mevcuttur. Birincisi satış yaparak ürünleri %30 veya %40 kârlı bir şekilde satarsınız (Farmasi bölümü %30, Dr. C. Tuna bölümü %40). İkinci olarak kariyer sistemine göre çalışarak yüksek gelir elde edersiniz.Kariyer planı yaparak kendi işinizin patronu olur, iyi gelirler elde ederek hayallerinizi gerçekleştirirsiniz.

RAHAT İŞ İMKANI

Farmasi’de kendi işinizi sıfır sermaye ile kurabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. İster tam zamanlı, ister yarı zamanlı çalışıp kazanç elde edebilirsiniz. İyi bir sistem kurduğunuzda işinizin başında olmasanız bile sistem sizi taşır. Uyurken bile para kazanabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Neden farmasi, Farmasi tanıtım yazısı, Farmasi giriş, Farmasi nedir, Farmasi kazanç sistemi, Farmasi katalog, Farmasi ürünleri, Farmasi ürünleri doğal mı, Farmasi neden tercih edilmeli, neden farmasi kullanmalıyım